Бренд

mitsushito

На продаж обладнання торгової марки Mitsubishi Heavy Industries припадає третина всіх продажів преміум-сегменту в Україні, представленого виключно японськими брендами. Це говорить про стабільний та високий попит на техніку Mitsubishi HI Устаткування представлене побутовим, напівпромисловим та промисловим типами.

Компанія Mitsubishi Heavy Industries, лідер на ринку кліматичної техніки, входить до трійки виробників побутових, напівпромислових і промислових кондиціонерів, що найбільш шануються і зарекомендували себе на ринку України. Компанія веде роботу над виробництвом та вдосконаленням кліматичних систем, обладнання кондиціювання повітря, систем центрального кондиціювання та опалення будівель. Mitsubishi HI робить ставку на новаторський підхід, оригінальні дизайнерські рішення та широкий спектр продукції.

Історія Mitsubishi HI налічує понад століття успішної роботи на світових ринках. Що стосується пострадянського простору, то продукція компанії представлена ​​в широкому асортименті спеціалізованих торгових організацій та інтернет-магазинів, тому кондиціонери Mitsubishi легко доступні для покупки. Довіра споживача та постійне зростання продажів обумовлені високою якістю, конкурентними цінами та тривалим терміном гарантійного обслуговування. Купуючи кондиціонери Mitsubishi HI покупець має право безкоштовного гарантійного ремонту та заміни комплектуючих протягом перших трьох років.

Кліматичні системи уславленого японського бренду поєднують у собі максимальну економічність, комфорт та ефективність експлуатації. Кондиціонери Mitsubishi HI представлені різними типами та мають різну експлуатаційну спрямованість: від одиночних кондиціонерів до інтелектуальних, об'єднаних у мережу кліматичних систем.

Роблячи ставку на кондиціонери Mitsubishi HI, користувач вибирає надійне та зручне в експлуатації обладнання, що забезпечує комфортні кліматичні умови, що не залежать від доби та сезону. За комфортом у приміщенні «стежитиме» найкраще обладнання іменитого бренду, доступне за прийнятними цінами.

Карта проїзду

Контакти

 • Адрес
 • г. Киев, просп. Миколи Бажана 14-А
 • Телефон
 • (044) 594-94-64
  097-331-77-88
  050-331-77-88
  093-331-77-88
 • E-mail
 • info@mhi-ukraine.com

Please publish modules in offcanvas position.