Побутові кондиціонери

Побутові кондиціонери Mitsubishi Heavy Industries

Побутові кондиціонери Mitsubishi Heavy Industries

Будь-які побутові кондиціонери, ціна на які може змінюватись в залежності від потужності, обраної моделі та функціоналу, забезпечують охолодження та нагрівання повітря в таких приміщеннях з відносно невеликими площами, як квартири, кімнати приватних будинків, офіси та інше. Сьогодні побутовий кондиціонер купити у Києві – не проблема. І для цього навіть не обов'язково втомлювати вояж по торгових центрах. Зробити придбання допоможуть інтернет-магазини побутових кондиціонерів. Однак, важливо вибрати техніку від надійного виробника. Тому при покупці слід звертати увагу не тільки на характеристики побутових кондиціонерів, але і компанію-виробника.
Ефективні, з багатим функціоналом зручні у використанні побутові кондиціонери спліт-системи від виробника Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. давно завоювали визнання та довіру серед цінителів комфорту, які проживають у різних країнах Європи, Азії, США та країнах Південної Америки.
Ця популярна японська компанія протягом багатьох років міцно утримує одну з лідируючих позицій на світовому ринку побутового кліматичного обладнання завдяки систематичному впровадженню інноваційних технологій, високим вимогам до надійності, довговічності, ефективності та екологічності власної продукції. Крім того, настінні спліт-системи побутові кондиціонери від MHI (Mitsubishi Heavy Industries) відповідають найвищим параметрам у галузі промислового дизайну.

Характеристики побутових кондиціонерів від MHI

Престижність. Зрозуміло, компанія MHI далеко не завжди випускала таку техніку, як наприклад, кондиціонер побутовий інверторний, але протягом 80 років вона залишається одним з найбільш відомих і популярних брендів. Тому немає нічого дивного, що логотип Mitsubishi, що виробляє сьогодні, в тому числі, і побутові кондиціонери, знайомий навіть школярам.
НАДІЙНІСТЬ. 15 років безвідмовної роботи обладнання – це стандартна норма для Mitsubishi Heavy Industries, яка виробляє настінні спліт-системи побутові кондиціонери. 15 і більше років служать прилади компанії за умови їхнього правильного монтажу та своєчасного обслуговування. Це добре відомо тим, хто вже користувався кліматичною технікою MHI. 
КОМФОРТНІСТЬ. Побутові кондиціонери спліт-системи від MHI працюють майже беззвучно. Принаймні вони мають один із найнезначніших показників величини шуму.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ. Для забезпечення максимально комфортного мікроклімату побутові кондиціонери MHI забезпечені значним набором різних функцій, завдяки чому побутовий кондиціонер Mitsubishi можна ідеально адаптувати до будь-якого приміщення та будь-яких умов. 
ЕКОНОМІЧНІСТЬ. У своєму класі будь-який побутовий кондиціонер Mitsubishi відрізняє оптимальні характеристики у сфері енергоефективності. Завдяки цьому у побутових кондиціонерів, що купили будь-які моделі від MHI, не виникне проблем через перевитрату електроенергії.
ПОТУЖНІСТЬ. Всі прилади MHI мають функцію HI POWER, яка вмить переводить побутові кондиціонери спліт-системи в режим швидкого забезпечення бажаної температури в приміщенні.
НЕ СТВОРЮЮТЬ СКВОЗНЯКІВ. Включаючи, наприклад, будь-який побутовий кондиціонер інверторний від MHI, можна забути про небезпеку виникнення протягів: всі моделі побутових кондиціонерів компанії завдяки функціям 3D AUTO і можливості регулювати горизонтальне і вертикальне положення спеціальних жалюзі здатні забезпечити безпечну і комфортну прохолоду в приміщенні.
ДОСТУПНІСТЬ ЦІН. Побутові кондиціонери від MHI – це побутові кондиціонери, ціна на які приємно здивує. Багата лінійка моделей MHI включає прилади різних цінових категорій: від доступних кожному бюджетних варіантів до дорогих VIP-моделей. Тобто здебільшого бюджетні побутові кондиціонери для квартири ціни мають досить демократичні.
Сьогодні інтернет-магазини побутових кондиціонерів пропонують різноманітні мульти-спліт-системи та побутові кондиціонери настінного, підлогового, касетного та канального типів. Тобто обраний побутовий кондиціонер купити в Києві можна, навіть не виходячи з квартири, а всього в один клік оформивши замовлення на одному з численних сайтів. Тим більше, що побутові кондиціонери для квартири ціни мають цілком доступні.

Карта проїзду

Контакти

 • Адрес
 • г. Киев, просп. Миколи Бажана, 14-А
 • Телефон
 • (044) 594-94-64
  097-331-77-88
  050-331-77-88
  093-331-77-88
 • E-mail
 • info@mhi-ukraine.com

Please publish modules in offcanvas position.