POWER cерія ZR-W

Інверторні кондиціонери серії SRK-ZR-W – нова серія на озонобезпечному фреоні R32. Новинка представлена ​​трьома моделями продуктивністю 6.3, 7.1 та 8.0 кВт. Це ідеальний варіант для кондиціонування приміщень великої площі. Завдяки застосуванню технології POWERFUL FAN потужний повітряний потік поширюється по приміщенню з високою швидкістю та на великі відстані (до 20 м).

Модельный ряд

МОДЕЛЬ КОНДИЦІОНЕРА ПРОДУКТИВНІСТЬ, кВт
холод тепло
 SRK63ZR-W 6,3 7,1
 SRK71ZR-W 7,1 8,0
 SRK80ZR-W 8,0 9,0

Технічні характеристики

ХОЛОДАГЕНТ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Спліт-системи працюють на озонобезпечному фреоні R32. Новий фреон має потенціал на глобальне потепління (GWP) на 68% нижче, ніж фреон R410A. Але це не всі переваги нового холодоагенту. R32 має підвищену енергоефективність (на 5% вище, ніж R410A), вимагає меншої кількості для заправки системи (за масою менше R410A на 20%), значно простіше у використанні, легко утилізується.

Економічні

Завдяки використанню передових технологій, моделі цієї серії мають високий стандарт сезонного енергоспоживання (А++). На 1 кВт витраченої електроенергії нові кондиціонери виробляють до 7,8 квт холоду.

Тихі

Рівень шуму потужних кондиціонерів SRK-ZR-W залишає лише від 25 дБ(А).

Завдяки використанню технології DC-інвертор, кондиціонери SRK-ZR-S працюють тихо від 25 дБ (А). Для таких потужних систем цей показник є дуже невисоким.

Безшумна робота зовнішнього блоку (нова функція). Наявність нової настройки Silent mode дозволяє мінімізувати звук роботи зовнішнього блоку. Цей режим знижує рівень шуму на 3 дБ (А) за рахунок зменшення темпу обертання вентилятора. Ця розробка MHI буде оцінена користувачами з чуйним сном, які реагують на будь-які гучні звуки з вулиці.

Швидко охолоджують

Кондиціонери SRK-ZR-W охолоджують приміщення за лічені хвилини.

Кліматичні установки цієї серії оснащуються опцією HI POWER, що дозволяє досягти необхідної температури у короткий термін. Ця опція включається за допомогою лише однієї кнопки на пульті дистанційного керування.

Система очищення повітря

Кондиціонери SRK-ZR-W очистять Ваш будинок від побутових алергенів, неприємних запахів, вірусів та бактерій.

ЗНИЩУЮТЬ АЛЕРГЕНИ. Кондиціонери Premium оснащені унікальною та потужною антиалергенною системою очищення, яка не допускає попадання в повітря побутових алергенів. Крім того, спеціальний антиалергенний фільтр не тільки знищить пилок рослин, але дозволить алергікам безболісно співіснувати під одним дахом із домашніми вихованцями.

БОРЮТЬСЯ З НЕ ПРИЄМНИМИ ПАРХАМИ. Зберегти повітря свіжим, усунувши неприємні запахи, дозволить фотокаталітичний фільтр, що дезодорує. Його можна використовувати багаторазово, за потреби промив і висушивши на сонці.

ФУНКЦІЯ САМООЧИЩЕННЯ. Під час експлуатації у будь-якій кліматичній системі відбувається накопичення пилу та дрібних частинок, які потрапляють у внутрішній блок разом із повітрям із приміщення. Після вимикання обладнання в спліт - системі залишається конденсат, що служить живильним середовищем для формування цвілі, численних бактерій і т. д. Відкладення, що накопичилися, завдають шкоди вузлам внутрішнього блоку і знижують ресурс їх експлуатації. Крім того, в момент запуску обладнання частинки конденсату і плісняви, що утворилася, видуються в кімнату. Побутове кліматичне обладнання марки Mitsubishi Heavy Ind. забезпечено опцією самоочищення внутрішнього блоку. Дана опція дозволяє видаляти вологу, що накопичилася, частинки пилу, а також інші відкладення відразу після вимкнення спліт - системи. Функція самоочищення активується в момент зупинки роботи кондиціонера та залишається активною протягом двох годин. За потреби користувач може самостійно вимкнути цю опцію.

Обігрівають у мороз

Кондиціонери можна експлуатувати цілий рік.

Взимку, коли ртутний стовпчик опуститься нижче за нуль, аж до 15 градусів морозу, ви зможете використовувати цю систему для обігріву приміщення.

ДЕЖУРНЕ ОПАЛЕННЯ (NEW). У режимі Night Setback кондиціонер не дозволяє опуститися температурі в приміщенні нижче 10 °С. Ця функція потрібна в заміських будинках, з її допомогою без господарів будинок не втратить тепло і не промерзне. При цьому сам режим є досить економічним.

Охолоджують без протягів

З кондиціонерами SRK-ZM-S Ви забудете про протяги.

Кліматичні установки цієї серії оснащуються опцією 3D-AUTO, що надає можливість тривимірного керування потоками повітря. Завдяки автоматичному руху жалюзі у двох напрямках (вправо/ліворуч та вниз/вгору) струмені прохолодного повітря відразу на виході з кондиціонера перемішуються з теплим, який вже є у приміщенні. Таким чином, виключається можливість для користувача випадково потрапити під холодний потік і застудитися. Крім цього, дана функція забезпечує закручування і рівномірний розподіл прохолодного повітря по кімнаті, в тому числі і по найбільш важкодоступних зонах приміщення. 

Крім того, в режимі охолодження кондиціонер автоматично спрямовує потік холодного повітря вгору, а при включеному обігріванні – вниз, що також унеможливлює виникнення застуди при його роботі. Цей алгоритм можна програмувати за допомогою пульта дистанційного керування натисканнями кнопки AIR FLOW. Напрямок повітряного потоку може бути відхилено праворуч або ліворуч (на 4 кроки), вниз або вгору. Таким чином, забезпечується економія енергії, а також можливість формування окремих зон кондиціювання в кімнаті. Незалежно від кількості людей у ​​приміщенні може бути обраний кліматичний сценарій, що забезпечує найбільший комфорт для всіх присутніх і не створює передумов для виникнення застуди.

Карта проїзду

Контакти

 • Адрес
 • г. Киев, просп. Миколи Бажана, 14-А
 • Телефон
 • (044) 594-94-64
  097-331-77-88
  050-331-77-88
  093-331-77-88
 • E-mail
 • info@mhi-ukraine.com

Please publish modules in offcanvas position.