Серія SRK-ZSPR-S

Опис кондиціонера Mitsubishi SRK-ZSPR-S

Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZSPR-S 

Нова серія недорогих спліт-систем SRK-ZSPR представлена ​​широким модельним рядом кондиціонерів продуктивністю від 2 до 8 кВт.

Це інверторні кондиціонери, отже, вони мають низький рівень шуму, точно підтримують задану температуру та споживають мінімальну кількість електроенергії.

Дизайн нової серії сучасний і лаконічний, є набір найбільш популярних у користувачів функцій, без надмірностей, що приємно відбивається на вартості кондиціонерів.

Кондиціонери ефективно працюють у режимі охолодження та обігріву при температурі зовнішнього повітря до -15 °С, що є актуальним для більшості українських регіонів.

Характеристики

Кондиціонери Mitsubishi Heavy Industries серія SRK-ZSPR-S

Відео огляд

 ФУНКЦІЇ

АВТОМАТИЧНИЙ РЕСТАРТ. При відключенні живлення функція автоматичного рестарту зберігає налаштування роботи кондиціонера, що діють безпосередньо перед вимкненням, та автоматично відновлює роботи з попередніми налаштуваннями. ФУНКЦІЯ САМОДІАГНОСТИКИ. У разі несправності кондиціонера керуючий ним мікроконтролер автоматично запускає функцію самодіагностики та видає код помилки. РОЗМОРОЗУВАННЯ ПІД УПРАВЛІННЯМ МІКРОКОНТРОЛЕРА. Система автоматично видаляє іній, що дозволяє уникнути зайвого перемикання на інші режими для відтайки. КОМФОРТНИЙ ПУСК. даному режимі кондиціонер включається за деякий час до заданого, таким чином, у встановлений за таймером час температура в приміщенні досягне бажаного значення. ТАЙМЕР ВКЛ-ВИКЛ. Кондиціонер включатиметься та вимикатиметься у встановлений час. ТАЙМЕР СНУ. При активації даного режиму температура в приміщенні регулюється автоматично, гарантуючи, що в приміщенні не буде занадто холодно або спекотно. РЕАКТИВНИЙ ПОТІК. Вентилятор створює потужний повітряний струмінь, що дозволяє видувати повітря на великі відстані.
АВТОКЕРУВАННЯ ЖАЛЮЗІ. У будь-якому режимі роботи пристрій автоматично визначає оптимальний кут розташування жалюзі за окремо розробленими програмами виробника. ЗАПАМ'ЯТАННЯ ПОЗИЦІЇ. Жалюзі можна зафіксувати у будь-якому положенні і при повторному включенні вони поверталися до збереженої позиції. ХИТАННЯ ЖАЛЮЗІ ВВЕРХ-ВНИЗ. Жалюзі гойдаються вгору-вниз безперервно. За допомогою пульта кут нахилу жалюзі можна зафіксувати у будь-якому положенні. РЕЖИМ ЗАСУШЕННЯ. У цьому режимі кондиціонер охолоджує та ефективно осушує повітря у приміщенні. РЕЖИМ HIGH POWER. У цьому режимі кондиціонер протягом 15 хвилин інтенсивно працює і швидко досягає потрібної температури. ПРОГРАМУЄМИЙ 24-ГОДИННИЙ ТАЙМЕР. Після встановлення даного таймера кондиціонер автоматично вмикатиметься і вимикатиметься щодня. РЕЖИМ САМООЧИЩЕННЯ. Автоматичний режим осушення та очищення внутрішніх блоків після вимкнення кондиціонера.
РЕЖИМ ECONOMY. Працюючи в даному режимі, кондиціонер заощаджує електроенергію, зберігаючи комфортну температуру в приміщенні. РЕЖИМ FUZZY AUTO. Режим роботи та температура визначаються автоматично із застосуванням нечіткої логіки. Частота інвертора змінюється відповідним чином.

МОЖНА ЕКСПЛУАТУВАТИ КРУГЛИЙ РІК.

Працюють на охолодження та обігрів

Нові спліт-системи серії SRK-ZSPR відмінно впораються із завданням з охолодження повітря в літні місяці, а в осінньо-зимовий період і навіть взимку, коли за вікном мороз до -15°С, вони ефективно обігріватимуть приміщення, що обслуговується. Ці прилади більш ефективні, ніж побутові обігрівачі та конвектори.

ТИХІ

Внутрішні блоки спліт-систем серії SRK-ZSPR мають рівень шуму від 23 дБ(А), що можна порівняти з пошепкою людини, яка знаходиться від Вас на відстані 1 метра. Рівень шуму найпотужнішого блоку становить від 26 дБ(А), що дуже мало устаткування даної категорії потужності.

ШВИДКО ОХОЛОДЖУЮТЬ

Кондиціонери серії SRK-ZSPR мають функцію HI POWER (підвищеної потужності). При активації даного режиму кондиціонер перетворюється на інтенсивний режим роботи і за 15 хвилин гарантовано охолодить або нагріє повітря в приміщенні.

ПіКЛуюТЬСЯ ПРО ЗДОРОВ'Я

При кожному вимкненні спліт-системи серії SRK-ZSPR автоматично буде запущено режим самоочищення: кондиціонер осушує внутрішні компоненти від конденсату, що утворився під час роботи. Завдяки цьому режиму всередині кондиціонера не накопичується волога, яка може бути сприятливим середовищем для росту плісняви ​​та бактерій. При наступному увімкненні кондиціонер видує чисте повітря.

ЕКОНОМІЧНІ

Сучасний інвертор, що застосовується в кондиціонерах цієї серії, забезпечує високий коефіцієнт енергоефективності. На кожен кіловат спожитої електроенергії спліт-системи SRK-ZSPR видають до 5,84 кВт холоду.

Карта проїзду

Контакти

 • Адрес
 • г. Киев, просп. Миколи Бажана, 14-А
 • Телефон
 • (044) 594-94-64
  097-331-77-88
  050-331-77-88
  093-331-77-88
 • E-mail
 • info@mhi-ukraine.com

Please publish modules in offcanvas position.