Зовнішній блок Серія ZS-W

Потужні, ефективні та безшумні зовнішні блоки доступні у 8 типорозмірах. До одного зовнішнього можна приєднати до 6 внутрішніх блоків різного виконання. Мультиспліт-системи потужністю 4.0 – 8.0 кВт переходять на холодоагент нового покоління R32.

Модельний ряд

Внешний блок Серия ZS-W

Внешний блок Серия ZS-W

* У випадку SRK71ZR + SRK71ZR можна підключити 2 внутрішніх блоки. У разі комбінації з SRK-ZSX, SRK71ZR та FDE50VH можуть бути підключені 3 внутрішні блоки. Загальна потужність внутрішніх блоків, що підключається, повинна становити від 100 до 160.

* Технічні дані надані відповідно до стандарту (ISO-T1). охолодження: внутрішня темп. 27 °CDB, 19 °CWB, зовнішня темп. 35 °CDB. обігрів: внутрішня темп. 20 °CDB, зовнішня темп. 7 °CDB, 6 °CWB.

* Рівень шуму відображає показання отримані в результаті вимірювань виконаних у безлунковій камері в нормальних умовах експлуатації, цей рівень може незначно відрізнятися.

Таблиця сумісності зовнішніх та внутрішніх блоків мультиспліт-систем

Таблица совместимости наружных и внутренних блоков

Переваги:

Холодоагент нового покоління. Мультиспліт-системи SCM40-80ZS-W працюють на озонобезпечному фреоні R32. Новий фреон має потенціал на глобальне потепління (GWP) на 68% нижче, ніж фреон R410A. Але це не всі переваги нового холодоагенту. R32 має підвищену енергоефективність (на 5% вище, ніж R410A), вимагає меншої кількості для заправки системи (за масою менше R410A на 20%), значно простіше у використанні, легко утилізується.

Економічні. Кондиціонери серії SCM – лідери галузі за показником сезонної енергоефективності. Рівень енергозбереження значно перевищує стандартний клас А і відповідає значенню «А+++». Протягом року на кожен витрачений кіловат електроенергії мультиспліт-система виготовляє до 9.1 кВт холоду!

Тихі. Завдяки використанню двороторного компресора зовнішні блоки мультиспліт-систем Mitsubishi Heavy Industries мають низький рівень шуму. А функція Silent operation, встановлена ​​в моделях SCM40-80ZS-W, дозволяє в примусовому порядку знизити рівень шуму зовнішнього блоку на 6-8 дБ(А).

Експлуатація цілий рік. Кондиціонери серії SCM відмінно впораються із завданням підтримки мікроклімату приміщень як у літні місяці, так і в міжсезоння і навіть взимку, коли за вікном мороз до -15 °C.

Надійність. Висока надійність мультиспліт-систем визначається такими факторами, як:

 • - застосування компресорів того ж типу, що і напівпромислових блоках серії Hyper Inverter, а також мультизональних системах Micro KX;
 • - сучасна електроніка, захищена спеціальним силіконовим шаром, що забезпечує захист від вологи та пилу, задає перевірені алгоритми роботи;
 • - необхідна кількість термодатчиків запобігає виходу системи за межі допустимих значень, закладених виробником.

Відео огляд

Карта проїзду

Контакти

 • Адрес
 • г. Киев, просп. Миколи Бажана, 14-А
 • Телефон
 • (044) 594-94-64
  097-331-77-88
  050-331-77-88
  093-331-77-88
 • E-mail
 • info@mhi-ukraine.com

Please publish modules in offcanvas position.