DELUXE cерія ZSX-W, ZSX-WT и ZSX-WB

Інверторні спліт-системи настінного типу серії SRK-ZSX-W – це сучасне обладнання, здатне створювати максимальний комфорт для своїх власників. Вони розумні – визначають присутність людини у приміщенні й у залежності від її активності самостійно регулюють свою продуктивність, економлячи цим електроенергію. Вони стильні – моделі цієї серії здобули срібло на престижному конкурсі a'design awards. Вони просунуті – спліт-системами SRK-ZSX-W можна керувати за допомогою wi-fi прямо зі свого телефону з будь-якої точки світу. Вони економічні – це лідери галузі у галузі енергозбереження. З 2019 року серія розширена, внутрішні блоки мають три варіанти дизайну: чисто білий, білий із чорною вставкою та внутрішній блок кольору «титаніум».

Функції

Модельний ряд

МОДЕЛЬ КОНДИЦІОНЕРА ПРОДУКТИВНІСТЬ, кВт
холод тепло
 SRK20ZSX-W, -WB, -WT 2,0 2,7
 SRK25ZSX-W, -WB, -WT 2,5 3,2
 SRK35ZSX-W, -WB, -WT 3,5 4,3
 SRK50ZSX-W, -WB, -WT 5,0 6,0
 SRK60ZSX-W, -WB, -WT 6,1 6,8

Відео огляд

ДУЖЕ ТИХІ

Нові спліт-системи мають найнижчий в галузі показник рівня шуму - від 19 дБ(А), що тихіше людського шепоту в атмосфері повної тиші.

Низькі шумові характеристики має зовнішній блок. Якщо активовано режим Silent operation, рівень шуму можна додатково знизити ще на 3 дБ(А).

СТИЛЬНІ

Дизайн внутрішніх блоків серії SRK-ZSX був розроблений у міланській студії промислового дизайну TENSA SRL А у 2017 р.

Обладнання цієї серії відзначено сріблом престижної премії A'Design Award у номінації «Інженерне та технічне проектування».

Економічні

Кондиціонери SRK-ZSX – рекордсмени галузі за показником енергоефективності.

Рівень енергозбереження значно перевищує стандартний клас А і відповідає значенню «А+++». На кожен витрачений кіловат електроенергії спліт-система виготовляє до 10.3 кВт холоду!

УПРАВЛІННЯ ЧЕРЕЗ WI-FI

Кондиціонерами серії SRK-ZSX-W можна керувати прямо зі свого смартфона або планшета через Wi-Fi.

Для активації опції у внутрішній блок необхідно встановити інтерфейс-адаптер, а на смартфон – мобільний додаток. Програма має зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, дозволяє вибирати різні режими роботи, задавати температуру, положення жалюзі та швидкість роботи вентилятора. Крім того, на гаджеті відобразяться коди помилок, якщо прилад вийде з ладу.

ХОЛОДАГЕНТ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Спліт-системи працюють на озонобезпечному фреоні R32. Новий фреон має потенціал на глобальне потепління (GWP) на 68% нижче, ніж фреон R410A. Але це не всі переваги нового холодоагенту. R32 має підвищену енергоефективність (на 5% вище, ніж R410A), вимагає меншої кількості для заправки системи (за масою менше R410A на 20%), значно простіше у використанні, легко утилізується.

Розумні

У нових спліт-системах MHI реалізовано функцію енергозбереження ECO OPERATION, що дозволяє значно економити енергію.

За допомогою інфрачервоного датчика Human Sensor розумний пристрій розпізнає рухи людини. Якщо у приміщенні триває активна діяльність, кондиціонер працює на повну потужність. Як тільки люди залишають кімнату, обладнання самостійно знижує потужність і знову переходить на стандартний режим роботи, коли вони повертаються. Якщо приміщення порожнє 12 годин, спліт-система автоматично вимикається.

Покращена конструкція

Передня панель внутрішнього блоку відкривається при увімкненні.

Така конструкція дозволила мінімізувати опір повітря, знизити рівень шуму, збільшити енергоефективність та наголосити на преміальності серії.

ЗНИЩУЮТЬ АЛЕРГЕНИ І БОРЮТЬСЯ З НЕ ПРИЄМНИМИ ЗАПАХАМИ

Очищають повітря

Кондиціонери SRK-ZSX оснащені унікальною потужною антиалергенною системою очищення, яка дезактивує більшість побутових алергенів. З сторонніми запахами бореться багаторазовий фільтр, що дезодорує.

Карта проїзду

Контакти

 • Адрес
 • г. Киев, просп. Миколи Бажана, 14-А
 • Телефон
 • (044) 594-94-64
  097-331-77-88
  050-331-77-88
  093-331-77-88
 • E-mail
 • info@mhi-ukraine.com

Please publish modules in offcanvas position.