PREMIUM cерія ZS-W, ZS-WT та ZS-WB

Спліт Mitsubishi Heavy SRK-ZS-W – новинка 2019 року від Mitsubishi Heavy, на новому 32 фреоні, що втілює бездоганність стильного дизайну, вражаючі робочі характеристики та розширену функціональність.

Ці інверторні кондиціонери створені на базі лінійки SRK-SZX і трохи нагадують її за дизайном, але значні удосконалення та різні інноваційні впровадження дозволяють віднести новинку до преміального ринкового сегменту.

 1. Велика кількість різних режимів та функцій дає можливість легко вибирати відповідний.
 2. Низький рівень шуму роботи дозволяє комфортно використовувати ці спліт-системи навіть у нічний час.
 3. Ефективна система фільтрації піклується про здоров'я користувача та чистоту повітря у приміщенні.
 4. Елегантний дизайн внутрішнього блоку відповідає найсучаснішим тенденціям – справжня прикраса для інтер'єру будь-якого стилю.
 5. Показник енергоефективності А++ (економічність – не останнє питання для майбутнього володаря спліту Mitsubishi Heavy).

Системи прості у монтажі та обслуговуванні. Знімна фронтальна панель надає швидкий доступ до внутрішніх елементів та значно полегшує догляд та сервісне обслуговування техніки.

Спліт Mitsubishi Heavy Premium – відмінне рішення для кондиціонування приміщень будь-якого призначення, від житлових до адміністративних та громадських.

ФУНКЦІЇ

Модельний ряд

МОДЕЛЬ КОНДИЦІОНЕРА ПРОДУКТИВНІСТЬ, кВт
холод тепло
SRK20ZS-W, ZS-WT и ZS-WB 2,0 2,7
SRK25ZS-W, ZS-WT и ZS-WB 2,5 3,2
SRK35ZS-W, ZS-WT и ZS-WB 3,5 4,0
SRK50ZS-W, ZS-WT и ZS-WB 5,0 5,8

Відео огляд

ЗРУЧНІ ПРИ МОНТАЖІ

Велика довжина труб фреонової магістралі не накладає обмежень під час виборів місця встановлення внутрішнього блоку, а зовнішній блок не псує фасад будівлі, т.к. його можна розмістити з відривом до 20/25 метрів (моделі 2,0-3,5 / 5,0 кВт) від внутрішнього блоку.

ДУЖЕ ТИХІ

19 дБ(А)

Спліт-системи серії SRK-ZS працюють практично безшумно, їх можна спокійно встановлювати в дитячій спальні. Рівень шуму мінімальний у галузі становить від 19 дБ(А).

СТИЛЬНІ

Настінні кондиціонери Mitsubishi Heavy Industries серій SRK-ZSX та SRK-ZS були спроектовані у міланській студії промислового дизайну TENSA SRL. Кращі італійські дизайнери працювали над концептом з метою його відповідності вишуканому смаку європейських споживачів і запропонували нову конструкцію внутрішнього блоку: плавні контури, що обтічні, гармонійні в будь-якому інтер'єрі.

ЕКОНОМІЧНІ

Завдяки використанню передових технологій, моделі цієї серії мають високий стандарт сезонного енергоспоживання (А++). На 1 кВт витраченої електроенергії нові кондиціонери виробляють до 7,8 квт холоду.

РЕГУЛЮВАННЯ ЯРКОСТІ ДИСПЛЕЮ

Залежно від індивідуальних уподобань та сприйняття, за допомогою пульта дистанційного керування користувач може відрегулювати яскравість свічення дисплея внутрішнього блоку. Більше не потрібно закривати дисплей, яскраве світло якого може перешкодити сну.

ХОЛОДАГЕНТ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Спліт-системи працюють на озонобезпечному фреоні R32. Новий фреон має потенціал на глобальне потепління (GWP) на 68% нижче, ніж фреон R410A. Але це не всі переваги нового холодоагенту. R32 має підвищену енергоефективність (на 5% вище, ніж R410A), вимагає меншої кількості для заправки системи (за масою менше R410A на 20%), значно простіше у використанні, легко утилізується.

КОМФОРТНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ І ОБІГРІВ

Нова серія має вдосконалений алгоритм роботи у режимі AUTO.

Необхідно лише вибрати бажану температуру і встановити положення жалюзі, розумна система самостійно вибиратиме оптимальний режим роботи (охолодження, обігрів або вентиляція), дбайливо витрачаючи при цьому електроенергію і максимально точно підтримуючи встановлену температуру.

Карта проїзду

Контакти

 • Адрес
 • г. Киев, просп. Миколи Бажана, 14-А
 • Телефон
 • (044) 594-94-64
  097-331-77-88
  050-331-77-88
  093-331-77-88
 • E-mail
 • info@mhi-ukraine.com

Please publish modules in offcanvas position.